Šodien Odisejā trīs savdabīgi, bet ļoti interesanti albumi:

Januša Prusinovska Kompānija (Janusz Prusinowski Kompania) spēlē mūziku, kas ir vienlaikus autentiska un mūsdienīga – tā dzimusi Polijas zemnieku ciematos, bet skan absolūti mūsdienīgi un pat avangardiski. Albumā Po šladach/In the footsteps obereki, mazurkas un polonēzes mijas ar skaistām, izjustām balādēm.

Hosē Alberto dzimtajā Kubā ieguvis iesauku "Lakstīgala" (El Ruisenor). Dzimis un audzis Brīvības salas austrumkrastā un iekarojis slavu visā Latīņamerikā, Hosē līdz pat šai dienai ir palicis vienkāršs vīrs un katru sestdienu savas pilsētas centrālajā ielā sniedz bezmaksas koncertu visiem, kas viņu vēlas dzirdēt. Albums Mi Tumi 2020. gadā tika nominēts Latino Grammy godalgai.

 -  Rietumāfrikas valsts Beninas grupā Star Feminine Band muzicē septiņas 10 līdz 17 gadu vecas meitenes. Pirms pāris gadiem vietējās radiostacijas akcijā tika sapulcētas jaunas meitenes, kas vēlētos muzicēt. Nu šis projekts izaudzis līdz grupai, kuras albums Star Feminine Band 2020. gada nogalē izdots Francijā un Eiropas Pasaules mūzikas aptaujā (WMCE) nokļuvis līdz pirmajam desmitniekam.