"Odiseja" atskatās uz pasaules mūzikas forumu "Womex", kas oktobra nogalē notika Tamperē, un klausās abas jaunās latviešu mūzikas izlases: "Native Music 20" un "Sviests 11".
Izlase "Native Music" tiek gatavota īpaši šim notikumam, un to izdod skaņu ierakstu nams "Skani", savukārt izlasi "Sviests" ik pārgadu izdod kultūras menedžmenta centrs "Lauska". Abas izlases ir stilistiski un muzikāli ļoti daudzveidīgas un viena otru ļoti labi papildina.
No "Native Music 20", ko veidojusi vijolniece, etnomuzikoloģe un ekstautumeita Lauma Bērza, klausāmies grupas "The Baltic Sisters", "Vilkači", "Bille", "Kalnejas", "Skyforger", "Auļi" un duetu Asnate Rancāne un Staņislavs Judins.
No "Sviesta" izlases "Odisejas" izlase ir šāda: grupas "Rīsa zvejnieki", "TKP", "Skaņumājas muzikanti", "Trakula", "Saucējas" kopā ar portugāļu dziedātāju Karlosu Nortonu, vijolniece Lauma Bērza, koklētāja Latvīte Cirse un dziedātāja Adriāna Marta Gotlube.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.



Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X