"Odiseja" atkal aicina uz mazo Austrijas pilsētiņu Kremsu, kur kopš 1997. gada notiek Austrijas nozīmīgākais pasaules mūzikas festivāls Glatt&Verkehrt.

2021. gadā pēc pandēmijas klusuma Kremsa atkal aicināja mūziķus un publiku, lai sarīkotu muzikāli aizraujošu un bagātu festivāla nedēļu jūlija nogalē.

Turpinot klausīties interesantākos šī festivāla koncertus, šoreiz dzirdēsim austriešus un itāļus dažādos sadarbības projektos:

* grupa Opas Diandl no Štīrijas novada festivālā Glatt&Verkehrt uz skatuves sastapās ar Dienviditālijas tarantellu grupu Canzonieri Grecanico Salentino, sarīkojot īstu muzikālu uguņošanu;

Luiza Kotifolji (Luisa Cottifogli) ir nepārspējama balss virtuoze - viņas trio festivālā saspēlējās ar bulgāru perkusionisti Mariju Petrovu, un šī programma klausītājus aizrāva ar balss un ugunīgo ritmu saspēli;

* muzikālu saldēdienu sagādāja slavenais trompetists Paolo Frezu no Sardīnijas un seškārtējais Grammy  balvas nominants - kubiešu pianists Omars Sosa, kuru saspēle atgādina pingpongu un tango vienlaikus.