"Odisejā" klausāmies fascinējošas balsis no Itālijas, Ungārijas un Pakistānas.

* Marija Macota (Maria Mazzotta) ir dziedātāja no Dienviditālijas. Viņu pazīstam gan kā grupas "Cancionero Grecanico Salentino" solisti, gan solisti, kas ir sadarbojusies gan ar Bobiju Makferinu, gan citiem pasaulslaveniem dziedātājiem un mūziķiem. Albumā "Amoreamaro" (Agualoca Records, 2020) Marija muzicē kopā ar pianistu un akordeonistu Bruno Galeoni.

* Veronika Varga ir Ungārijas grupas "Babra" soliste. Gan grupa, gan dziedātāja ir sava muzikālā ceļa sākumā - 2019.gadā klajā nācis grupas debijas albums "Babra" (Fono), kurā klausāma Ungārijas slāvu tautas mūzika. Veronika gan dzied, gan spēlē kontrabasu, gan Grieķijā studē filosofiju.

* Suhavats Ali Hans (Sukhawat Ali Khan) ir sufi dziedātājs no Pakistānas - audzis un skolojies klasiskā kavali dziedāšanas tradīcijā. Šobrīd Suhavats dzīvo ASV un darbojas pasaules mūzikas lauciņā. "Odisejā" viņa balsi klausāmies grupas "Baraka Moon" albumā "Wind Horse" (Baraka Moon, 2017), kurā sufisma transa mūzika savijusies ar afrikāņu ritmiem, Austrālijas didžeridu un džezroka ģitāru skanējumu, veidojot aizraujošu muzikālu kokteili.