Šoreiz "Odisejā" - dvīņu māsas no Argentīnas, balss šamanis no Lapzemes un četri Paganīni no Ungārijas un Polijas.

* Dvīņu māsas Džanna un Laura Karonnas jeb grupa Las Hermanas Caronni, kuras dzimtajā Argentīnā ir dziedājušas koncertos jau no 12 gadu vecuma, šobrīd dzīvo un darbojas Francijā un 2019. gadā ir laidušas klajā savu ceturto albumu Santa Plastica (Les Grands Feuves). 11 kompozīcijas, ko māsas dēvē par "klasidoskopu", ietver atsauces uz Ravelu, Mocartu, Bahu un Pjacollu un valdzina ar īsti fellīnisku vienlaikus smeldzi un gaišumu.

* Sāms Torgeirs Vāsviks tradicionālo sāmu rīkles dziedājumu kombinē ar 21.gadsimta muzikālajām tehnikām. Žurnāls fRoots viņu sauc par "vienu no fascinējošākajiem un intensīvākajiem sāmu mūsdienu joikotājiem". Viņa 2019.gada albumā Gakti ir gan t.s.personalizētie (kādai personai veltītie) joiki, gan veltījumi dabai, senčiem, mīlestībai un pat klimata pārmaiņām.

* Poļu grupā Volosi ir trīs klasiski skoloti izcili vijolnieki, kas spēlē vitālo Karpatu tautas mūziku. Ungāru vijolnieks Fēlikss Lajko ir Lista godalgas īpašnieks un atzīts solo mākslinieks. Kad šādi grandi apvienojas, sajūties kā koncertā, kur vienlaikus spēlē četri Paganīni. Albums Lajko Felix & Volosi klajā nācis 2019. gada vasarā.