Neakadēmiskajā pusstundā Maruta Rubeze ver dāvinājumu, ar kuru novembra sākumā, caurceļojot Rīgu un džeza klubu "Trompete", "Klasiku" aplaimoja četri vīri – kopā StarkLinnemann Quartet.

Tas ir pavisam karsts albums Pictures at an Exebition jeb "Izstādes gleznas", tātad – vēl viena Modesta Musorgska leģendārā 1874. gadā tapušās, bet pēc tam neskaitāmos variantos izkrāsotās klavieru svītas versija stilistikā, kuru sastāvs raksturo kā džeza, klasiskās un pasaules mūzikas simbiozi (2018, UCM Records).

Aranžējumus veikuši pianists Pauls Starks (Paul Stark) un bundzinieks Jonass Linnemanns (Jonas Linnemann), vēl šajā sastāvā arī Imans Spārgarens (Iman Spaargaren) - saksofoni, klarnetes un Vasilis Stefanopouloss – bass.

Iedvesmas nav trūcis, albuma kopējā hronometrāža pārsniedz stundu (76:03), un šajā pārraidē vien seši no kopumā 16 skaņceliņiem: "Pastaiga" (Promenade I), "Vecā pils" (Il Vecchio Castello), "Bērnu ķilda Tiljerī dārzā" (Tuileries. Dispute d’Enfants apres jeux), "Neizšķīlušos cālēnu balets" (Ballet Of The Unhatched Chicks), "Ar mirušajiem – mirušo valodā" (Con Mortius in Lingua Mortua) un "Ragana - mājiņa uz vistas kājas" (Baba Yaga).