Veram vaļā albumu "Raimonds Pauls, Jānis Peters, Zigfrīds Muktupāvels. Krāsu balāde", kas ieskaņots 2016. gadā.

Vaicāts, kā radusies ideja par šādu kompaktdisku, kurā dziesmas rit līdztekus Jāņa Petera dzejai, kuru ne tikai dzied, bet arī lasa Zigfrīds Muktupāvels, Maestro Raimonds Pauls atklāj: "Šajā diskā centos aiziet projām no tā, ko diezgan daudz esmu darījis - no dziesmām ar izteiktu ritmisko pavadījumu, kas tuvojas tā sauktajai popmūzikai. Šeit tas ir diezgan brīvi... Paliku viens pats pie klavierēm un ilgi domāju, kas tiks galā ar šīm it kā vienkāršām dziesmiņām, taču tajā pašā laikā tām nepieciešamas ne tikai labas vokālās dotības, bet jāprot pasniegt arī saturs - Jāņa Petera jaunā dzeja. Izvēlējos Zigfrīdu Muktupāvelu, ar kuru bija ļoti viegli strādāt - divatā arī nospēlējām vairākus dzīvos koncertus. 

Šīs dziesmiņas ir dažāda rakstura, un man prieks, ka dažas no tām dziedājusi pat Elīna Garanča. "Rozes gars", kas ir mans veltījums Emīlam Dārziņa, tika aranžēts korim.

Tā ir tāda brīva kamermuzicēšana uz skatuves, kas man pašam ļoti tuva, un kopā ar Zigfrīdu ir viegli strādāt - ļoti viegli! Viņš momentāni jūt, ko es gribu - viņš pats ir profesionāls mūziķis un labi izjūt dziesmu saturu, turklāt lasa arī dzeju.

Šo programmu varētu labi klausīties pie kamīna - nelielā telpā, vakara noskaņojumā."