11. aprīlī džezfanka grupa Very Cool People vaļā vēra savu sesto albumu Caution! Contains Words! Klausāmies tā pirmatskaņojumu "Klasikā"...

Grupas jaunais albums ir džeza, fanka, hiphopa un pat roka sajaukums, kas joprojām izklausās pēc Very Cool People (VCP). Netrūkst ne enerģijas un dzīvesprieka, ne paķerošu rifu un lipīgu melodiju.

Kopumā diskā iekļautas 12 kompozīcijas, no kurām tikai viena ir instrumentāla. Tas arī izskaidro albuma ironisko nosaukumu Caution! Contains Words! jeb "Uzmanību! Satur vārdus!", jo ierasti VCP tomēr ir instrumentālās mūzikas grupa.

Tās pamatsastāvam, kurā darbojas Elvijs Grafcovs (ģitāra), Oskars Ozoliņš (trompete), Māris Jēkabsons (tenorsaksofons), Kristaps Lubovs (baritonsaksofons), Laura Rozenberga (trombons), Māris Vitkus (taustiņinstrumenti), Valters Sprūdžs (bass) un Andris Buiķis (sitaminstrumenti), ierakstā pievienojušies vokālisti: Kristīne Prauliņa, Evilena Protektore, Maija Sējāne, Ralfs Eilands, Hanna Horvāta (Hannah Horvath) un Ērika Szekeli (Erika Székely, abas pēdējās – Rumānija), kā arī reperi ansis un Edavārdi. Ierakstā piedalījies arī taustiņinstrumentālists Andris Kauliņš. 

Desmit skaņdarbus radījuši paši grupas dalībnieki, bet divas ir kaverversijas – Let the Music Take Your Mind oriģināli ir Ņūdžersijas pasaulslavenās R&B  un disko grupas Kool & the Gang 1971. gada kompozīcija, bet Going Down Slowly ir leģendārā Luiziānas mūziķa Allen Toussaint 1972. gada dziesma, ko īpaši populāru 1975. gadā padarīja Kalifornijas R&B  meiteņu apvienība The Pointer Sisters.

Albumu producējis grupas līderis un ģitārists Elvijs Grafcovs, palīdzot nu jau bijušajam VCP pamatsastāva basistam Valteram Sprūdžam (viņa vietā koncertos tagad spēlē Jānis Olekšs, kurš zināms arī kā rokgrupas "Laime pilnīga" dalībnieks).

Albums pamatā ierakstīts Sound Division Studio Rīgā, papildu ierakstus veicot vēl citās studijās Latvijā un arī Rumānijā. Skaņas gala apstrādi veicis Jānis Kalve "Labo ierakstu studijā" Rīgā. Albuma vāka dizainu radījis Raitis Kalniņš.