Latviešu estrādes dziedātāju Andreju Lihtenbergu (1938. gada 22. maijs - 1979. gada 20. janvāris) viņa skaistās balss un pievilcīgā skatuves tēla dēļ varam dēvēt par latviešu Frenku Sinatru.
No 1969. gada Andrejs Lihtenbergs ierakstīja dziesmas Latvijas radio, desmit gadu laikā ieskaņojot ap 60 Valtera Kaminska, Edmunda Goldšteina, Zigismunda Lorenca, Elgas Igenbergas u.c. latviešu autoru dziesmas.
70. gadu sākumā Lihtenbergs kļuva par solistu zvejnieku kolhoza "Selga" vokāli instrumentālajā ansamblī, ar kuru aktīvi koncertēja, iegūstot milzīgu publikas mīlestību. Viņa brīvā uzvedība koncertos gan neesot patikusi augstām CK amatpersonām, tādēļ Lihtenberga dziesmas kādu laiku bija aizliegts atskaņot radio un arī ansamblim "Selga" tika liegta uzstāšanās.

Kā raksta mūzikas žurnāliste Daiga Mazvērsīte: "Andreja Lihtenberga sasniegumu pamatā bija nevis laimīgs gadījums vai Dieva dots talants, bet neatlaidīgs darbs un stūrgalvība, kas viņu īsā laikā padarīja par vienu no Latvijā slavenākajiem un veiksmīgākajiem dziedātājiem".
2018.gada 22.maijā tika atzīmēta Andreja Lihtenberga 80. jubileja, šī gada 20.janvārī pieminēsim talantīgo dziedātāju viņa nāves 40 gadadienā. "Neakadēmiskajā pusstundā" - Valtera Kaminska, Edmunda Goldšteina un ārzemju estrādes melodijas Andreja Lihtenberga 70.gadu ieskaņojumos.