Pērn oktobrī klajā nāca dziedātājas Kristīnes Prauliņas pirmais solo albums "A Warmer October''. Šodien tas pirmoreiz visā pilnībā izskanēs Klasikā, bet pirms tam – neliela saruna ar Kristīni, kas notika oktobrī  - un bija arī par oktobrī.

A Warmer October ir EP jeb minialbums, kas sastāv no četrām dziesmām, kuras tapušas pusgada laikā, Kristīnei sadarbojoties ar domubiedriem - pianistu Tomu  Mikālu pie klavierēm, ģitāristu Jāni Kalniņu, basistu Valteru Sprūdžu un bundzinieku Kasparu Kurdeko. Visi dziesmu teksti un melodijas ir Kristīnes Prauliņas radīti, savukārt aranžijas sastāvs ir izstrādājis kopīgi.

“Man mūzika ir kaut kas dzīvs, kustības pilns un kustinošs, tā sapurina, tā apmīļo un tā atkal un atkal dod mūžības perspektīvu, mīlu būt tās tuvumā, tāpēc esmu pateicīga, ka šī jaunā mūzika man dod šādu iespēju pilnīgi jaunā līmenī, grimstu jaunos dziļumos.

Šīs dziesmas ir mans stāsts, mans redzējums, manas ilgas un mans prieks, tas, kas es šobrīd esmu. Tam nav jābūt perfektam, nav nevienam jāizpatīk, man galvenais ir būt patiesai pret sevi šeit un tagad,” saka Kristīne.

Albums tapa ierakstīts jūlija karstumā mazā mājiņā Kāla ezera krastā, vietā, kura Kristīnei ir ļoti mīļa jau no pavisam agras bērnības.