Radio "Klasika" ēterā pirmoreiz - ieraksti no dziedātājas un pianistes Katrīnas Gupalo albuma Gentle & Done ar vienpadsmit Katrīnas kompozīcijām angļu valodā. Ierakstos piedalās arī mūziķu apvienība The Black Birds - Miķelis Vanags (ģitāra), Gatis Gorkuša (trompete), Kristiāns Kosītis (bass), Elvijs Endelis (sitaminstrumenti), Dmitrijs Šaligins – turntable un elektronika.  Dziesmu aranžējumi veidoti kopā ar Elviju Endeli.

Pirms klausāmies daļu no Katrīnas Gupolo un grupas The Black Birds albuma, Katrīna "Klasikā" stāsta, kā top dziesmas: "Vispirms teksts, tad harmonija un melodija, bet aranžējumi top ar visu grupu kopā."

Katram grupas mūziķim, tā pat kā Katrīnai, ir klasiskās mūzikas izglītība vai pieredze, un arī šajā neakadēmiskajā formātā to var sadzirdēt. Albuma žanrisko un stilistisko pusi šobrīd autori vēl nevar nodefinēt, vien smejoties saka: "Tas ir katrīniskais stils!"

Albuma saturiskā puse runā par dažādām, labām un ne tik labām, apmātībām, un nu jau Katrīna Gupalo ir maigi pabeigusi šo albumu jeb šo apmātību un jau strādā pie jaunām dziesmām latviešu valodā.