Neakadēmiskajā pusstundā klausāmies Kaspara Vecvagara dziesmu albumu bērniem "Diegabundža", ko 2008. gadā klajā laidusi izdevniecība "Upe tuviem un tāliem".

Tolaik Kaspars ar ģimeni bija sešus gadus pavadījis Amerikā un dziesmas sacerējis, audzinot dēliņu Rūdolfu, bet tieši tobrīd bija atgriezies, lai dzīvotu un strādātu Liepājā.

Albumā apkopotas 15 dziesmas - gan jautras, gan apcerīgas, gan līdzi lecamas, gan miedziņa sagaidīšanai domātas. Pats autors tās īsi raksturo šādi:

"Tas ir lielai un mazai ģimenei domāts mūzikas albums un grāmatiņa kopā dziedāšanai un dejošanai, lasīšanai un skatīšanai, radošā gara veicināšanai bērnos un vecākos, ģimenē."

Mūzikas aranžējumu un instrumentālo skanējumu veidojuši Uģis Vītiņš (sintezators) un Ilze Grunte (ģitāra, mandolīna un ģīga) kā arī Andris Grunte (kontrabass) un Liepājas Simfoniskā orķestra mūziķi, kuri skanējumam devuši vijoles, čella, trompetes, flautas un dažādu perkusiju krāsas.

Solistu lomās iejutušās Liepājas teātra aktrises Inese Kučinska un Zanda Štrausa kā arī Jānis Strazdiņš, Kaspars Vecvagars un Ilga Reizniece ar savām audzēknēm. Vienu dziesmu iedziedājuši arī vokālā grupa "Cosmos". Klāt pievienotajai grāmatiņai ar dziesmu vārdiem speciālus zīmējumus darinājusi Marta Mielava.