Mūzikas izdevniecības Jersika Records izdotais Kārļa Auziņa, Matīsa Čudara, Ivara Arutyunyana laikmetīgā džeza trio minialbums (EP) The Maze  ierakstīts Rīgā, 2019. gada novembrī.

 "Šis albums ir spēle starp struktūrām, matemātiskiem paraugiem un brīvu, intuitīvu domu un emociju lidojumu, kas atspoguļojas gan izrakstītās kompozīcijās gan improvizētās skaņu ainavās. Labirints pats par sevi ir ļoti strukturēta un intelektuāli pārdomāta vienība, tomēr tas sevī iekļauj arī brīvo gribu - izvēles ko izdarām to ejot, esot tā̄ iekšienē̄," tā par albumu The Maze stāsta saksofonists un komponists Kārlis Auziņš.

Visi trīs mūziķi tiecas veidot skaņu pasauli, kas stāv pāri žanriem, par pamatu izmantojot enerģiju, emocijas un iztēli rosinošas idejas.

Publicists Ilmārs Šlāpins: „Savā jaunākajā ierakstā trio Auziņš, Čudars un Arutjunjans turpina debijas albumā Baltic iesākto ceļu, vienlaikus sadalot to vairākos pretrunīgos virzienos, kas lieliski paskaidro, bet varbūt arī attaisno nosaukumā likto apzīmējumu The Maze (labirints). Tiesa, atsevišķie skaņdarbi pamīšus nosaukti te latviešu, te angļu valodā, kas varētu liecināt nevis par tēmēšanu uz konkrētu auditoriju vai tirgus segmentu, bet gan par iedziļināšanos izvēlēto vārdu nozīmēs, tāpēc jāatceras, ka maze angļu valodā apzīmē arī samulsumu un apjukumu kā psihisku stāvokli. Jā, vēl acīmredzot jāsaprot, ka tie ir nošķirti skaņdarbi, nevis vienas svītas piecas daļas. (..) Mēs pēdējā laikā tik reti spējam novērtēt mazos ikdienas pārsteigumus un priekus. The Maze šajā ziņā ir nevis episks pārdzīvojums, bet drīzāk tāds spoži nopulēts instruments savas ikdienas apziņas pārslēgšanai uz brīdi citā režīmā.”