Latvijas Radio 3 "Klasika" ēterā pirmoreiz - latviešu grupas Peter Levics jaunākais albums 12 Months Suites, PT. II (2020).

Peter Levics ir brāļu Māra un Jura Peterlevicu muzikālais duets, kurā tiek radītas instrumentālas kompozīcijas vijolei un ģitārai. Tām nav nekādas citas pretenzijas, kā vien sniegt mūsdienu tik pieblīvētajā klausāmājā dzīvē kaut ko kontemplatīvu, cik iespējams izdaiļojot un bagātinot mūsu pašu pasauli. Brāļi nāk no Liepājas, ilgu laiku darbojušies dažādās muzikālajās apvienībās un vairāk kā desmit gadus dzīvojuši Londonā. 2018. gadā Juris Peterlevics ar ģimeni izlēma atgriezties dzimtenē, līdz ar to pašlaik duets darbojas attālināti.

Divpadsmit mēnešu cikls ir skaņdarbu kopums, kas atspoguļo viena gada muzikāli radošo aktivitāti, taču tā sagatavošana klausītājiem pieejamā veidā prasa krietni vien vairāk laika. Šis ir cikla otrais izdevums, kurā iekļautas ziemas mēnešu noskaņu kompozīcijas. Visi skaņdarbi ir nosaukti pēc datuma, citu norāžu nav. Albuma CD formāts ir papildināts ar mākslinieces Ritas Rozenbergas īpaši radītām mākslas darbu kartītēm decembra, janvāra un februāra mēnešiem.