Neakadēmiskajā pusstundā šoreiz – vēl tikai pirms pāris mēnešiem klajā laistais kanādiešu dziedātāja un filmaktiera Maikla Bublē (Michael Buble) jaunākais albums Love jeb "Mīlestība".

Kā atzīst arī pats 43 gadus vecais mūziķis, tas ir viņa visromantiskākais tvarts ar pateicību liktenim un Dievam par mākslinieka 5 gadus vecā dēliņa Noasa gandrīz brīnumaino izdziedināšanu no ļaunas slimības. Kad tā tika atklāta, Maikls Bublē apsvēra iespēju aiziet no mūzikas pavisam un veltīt sevi tikai ģimenei un bērniem. Tomēr liktenis bijis labvēlīgs. Kā savā feisbuka kontā, vēršoties pie klausītājiem, atklāj dziedātājs, šis albums ir tikai mazumiņš no tā lielā PALDIES, ko viņš gribētu izteikt visiem līdzcilvēkiem par viņu lūgšanām, uzmundrinājuma vārdiem, labajām domām un mīlestību, kas šo divu Maikla Bublē ģimenei tik grūto gadu laikā palīdzējusi cīņā par bērna dzīvību.

Par mīlestību ar mīlestību – tāds ir šis albums, kurā dzirdamas gan vairākas populāras 20. gadsimta 30., 40., un 50. gadu melodijas, gan nesen tapušās paša Maikla Bublē un vēl citu autoru dziesmas.

No dziedoņa jaunākā tvarta klausīsimies Viktora Janga dziesmu When I fall In love ("Kad es iemīlējos"), ko populāru padarīja Dorisa Deja un Nets Kings Kouls, tad – Skota Harisa dziesmu Love You anymoor un Edītes Piafas hitu "Dzīve rozā krāsās", ko Maikls Bublē dzied kopā ar amerikāņu džeza dziedātāju Sesilu Maklorinu Salvantu. Vēl dzirdēsim Linkolna Čeisa melodiju Such a night ("Tāda nakts"), Ričarda Rodžersa dziesmu Where or When? ("Kur vai kad?" un vēl citas.