Šajā pusstundā nu reiz pludo tikai pozitīvas emocijas, kuras nodrošina vācietis Makss Rābe ar savu Palast Orchester.

Makss Rābe (īstajā vārdā Matiass Otto) dzimis 1962. gada 12. decembrī. Viņam patīk darboties kabarē, komēdiju un retro manierē, un pat šodien populāras popdziesmas skan tā, it kā būtu radītas 20. gadsimta 20. gados.

Makss Rābe jaunībā studējis operdziedāšanu, bet, lai sapelnītu naudu mācībām, piedalījies mazās performancēs. 1986. gadā kopā ar saviem studiju biedriem izveidojis Palast Orchester. Viņu pirmā kopīgā uzstāšanās Berlīnes teātra ballē tika uzņemta ar tādu sajūsmu, ka viena pēc otras sekoja jaunas programmas, kuras attiecīgi arī tika ieskaņotas albumos ar visai amizantiem nosaukumiem: "Neviens sivēns man nezvana" (Kein Schwein ruft mich an, 1992), "Mans mazais, zaļais kaktuss" (Mein kleiner grüner Kaktus,1992), "Maestro, mūziku, lūdzu" (Music, Maestro, Please, 1996), "Krokodili un citi mājdzīvnieki” (Krokodile und andere Hausfreunde, 2000) u.c.

Makss Rābe ar savu orķestri joprojām ir pieprasīts mākslinieks pasaulē, un 2018. gads sākās ar koncerttūri Vācijā, Austrijā un Šveicē, kur skan viņa jaunākā programma  Der  perfekte Moment… wird Heut Verpennt.

Šajā pārraidē skan daudzas lieliskas dziesmas - to vidū arī Super Trupper no grupas ABBA repertuāra, Pētera Kroidera dziesma par Anabellu, paša Rābes dziesma "Neviens man nezvana”, Ervina Boca "Dziesma par zaļo kaktusu”, Noela Gaja "Lambetvoks” un daudzas citas.