Šoreiz "Klasikas" studijā viesojas divi meistari, kuru mūžs ciešām saitēm siets ar Latvijas Radio muzikālo vēsturi.

Diriģents Centis Kriķis, kurš 23. oktobrī nosvinējis 85. dzimšanas dienu, Latvijas Radio strādājis no 1961. līdz 1984. gadam. Citstarp viņš atcerēsies: "Kad tika nodibināts kamerorķestris, skatījos pēc skaņdarbiem, par kuru eksistenci zinājām, bet to, kā tie skan, pat nenojautām..."

Bet pianists un muzikologs Valdis Krastiņš (1927) ilgus gadus bijis Latvijas Radio skaņu režisors (1955-1980). Interesanti, ka pirms darba Latvijas Radio viņš bijis pedagogs Pāvula Jurjāna mūzikas skolā, savukārt pēc Radio gadiem - docents un profesors Latvijas Konservatorijā. Atjaunotajā Latvijā viņš uzsāka diplomāta karjeru - vispirms kā pilnvarotais lietvedis LR pārstāvniecībā Čehijas Republikā, bet vēlāk bijis LR ārkārtējais un pilnvarotais vēstnieks Slovākijā, Čehijas Republikā, Turcijas Republikā, Norvēģijas Karalistē un Somijas Republikā. Grāmatu apgāds "Mansards" izdevis divas Valda Krastiņa grāmatas: 2013.gadā - "Ļoti personīgi. Latviešu diplomāta stāsts. 1992-2008", 2014. gadā - "Gadu desmiti lāča ēnā. Atmiņu stāsts par okupāciju pusgadsimtu Latvijā".

Sarunas gaitā viņš atzīsies: "Pabeidzu Konservatoriju, ieguvu diplomu,  viss bija skaisti un brīnišķīgi, bet, kad sāku strādāt, konstatēju, ka... ne vella nezinu. (..) Savās darba gaitās latviešu māksliniekus iepazinu visā viņu cilvēciskajā un mākslinieciskajā varēšanā un arī pretrunās..."