Sarunas atspēriena punkts ir T. S. Eliota teksts par Rietumu kultūru un pūli, Anda Sedlenieka intervija ar Islandes kādreizējo ārlietu ministru Jonu Baldvinu Hanibalsonu ("Diena") un vēlēšanu rezultāti Norvēģijā. No neoliberālisma un populisma pamazām tiekam pie Kristiana Brektes sienas gleznojuma un tā rezonanses sabiedrībā.
Vai izraisītā ažiotāža attiecināma uz mākslu? Kas ir īstais sarunas priekšmets? Kā reaģēt uz tikumības aizstāvjiem? Kāpēc parādās krūtis? Kā vērtēt Latvijas izglītības kvalitāti kopš 1990. gada? Kā māksla spēj sazināties ar mums un kā mediji sazinās ar mums par mākslu? Kādos informācijas tuneļos dzīvojam?
Par šo visu diezgan dzīvīgi sarunājamies ar mākslas kritiķi Ievu Lejasmeijeri, rakstnieku Haraldu Matuli, komponistu Kristu Auznieku un Liepājas Simfoniskā orķestra direktoru Uldi Lipski.
Diskusija teksta formātā drīzumā būs lasāma portālā lsm.lv.
Ieteikt
Latvijas Radio aicina izteikt savu viedokli par raidījumā dzirdēto un atbalsta diskusijas klausītāju starpā, tomēr patur tiesības dzēst komentārus, kas pārkāpj cieņpilnas attieksmes un ētiskas rīcības robežas.
Pievienot komentāru
Pievienot atbildi
Lai komentētu, ienāc arī ar savu draugiem.lv, Facebook vai X profilu!
Draugiem.lv Facebook X