Šefpavārs Kaspars Jansons, gluži kā daudzi citi Latvijas slavenie un veiksmīgie šefpavāri, savu karjeru, vēl vecāko klašu skolnieks būdams, uzsāka restorānā "Vincents" pie Mārtiņa Rītiņa, pēc tam izveidoja un ilgus gadus nostrādāja Hotel Bergs restorānā, ik pa laikam stažējoties pasaules labākajos restorānos. Šobrīd viņš saimnieko restorānā "Muusu", apmāca jaunos ēstgatavošanas talantus un meklē iedvesmu un īpašo garšu Latvijas produktu klāstā.

Raidījumā "Mana mūzika" Kaspars Jansons piedāvā baudīt to mūziku, kas pašam izšķirīgajos mirkļos ir sniegusi atbildes.

Arī virtuvē valdošās skaņas viņš sauc par mūziku. "Tā ir mūzika, kas jādzird vislabāk. Tajā ieklausoties, tu visu saproti, kas notiek: kurā brīdī tiek izdrukāts čeks, kurš brīdī krāsns atveras, kad noskan ūdens šļaksts. Vari pat būt pagriezis muguru, bet vienalga - tā ir skaņas frekvence, kuru izdzirdot, ir skaidra vizualizācija - ir skaidrs, ja kāds kaut vai nepareizi griezis gurķi: tas nokrakšķ par daudz, jo šķēle bijusi par biezu."

Un kā ar mūziku restorānā? "Man šķiet, ka labā restorānā vienmēr skanēs forša klasiskā mūzika, laba džeza mūzika, bet tā nedrīkst būt uzkrītoša. Tās skaļumam jābūt tādam, lai cilvēki, kas atnākuši, var mierīgi sarunāties. Un tad vienā brīdī saproti, ka restorāns pats runā, pats dzied, un cilvēki pat nejūt, ja mūzika tiek izslēgta - tā ir laba sajūta."

Kaspara Jansona mūzikas izvēle:

Viktors Cojs - Peremen
"Prāta vētra" - "Man kabatā"
R.E.M. - Losing my religion
Marianne Faithfull - Broken English
A-HA - Lifeliness
Leonards Koens - Hallelujah vokālās grupas Pentatonix versijā
Raxtu Raxti - "Klusi klusi"
Acteku šūpuļdziesmu Tu Tu Teshcote dzied Lorēna Foksa
Imants Kalniņš, Rūdolfs Blaumanis - "Miedziņš sēd(i), miedziņš gaida" (Daumants Kalniņš un Kaspars Zemītis)
Adele - Hello
Flying Pickets - Only you