70. gadu otrajā pusē kinētikas nodarbināto mākslinieku vidū organiski izveidojās grupa "Dinamika", kurā darbojās mākslinieki Valdis Celms, Arturs Riņķis un Andulis Krūmiņš.

1978. gadā Rīgas arhitektūras un celtniecības muzejā (Pēterbaznīcā) notika šīs grupas darbu izstāde "Forma. Krāsa. Dinamika" un tā bija pirmā izstāde PSRS vēsturē, kas pilnībā veltīta kinētiskajai mākslai

Arturs Strādājis Rīgas radioizotopu aparātu būves zinātniski pētnieciskajā institūtā, Dekoratīvās mākslas kombinātā, firmā "Artdizains". Specializējies aparatūras dizainā, grafiskajā un unikālajā dizainā (kinētisks objekts "Sakta" viesnīcā "Latvija", 1979). Veidojis videofilmas "Elpa" (1991), Daliland (1992). Starptautisku videofestivālu dalībnieks (Austrijā, Šveicē, Polijā, 1991; Spānijā, 1992).

Beidzamo divdesmit gadu periodā Arturs Riņķis īstenojis savu dzīves lielāko projektu – izveidojis mākslas dārzu "Nekurienes vidū", kas atrodas pie Sabiles.

Arturs Riņķis nominēts “Purvīša balvai 2015”par darbu „Pulsārs Q 19” izstādē „Saules sistēmas perspektīva” Latvijas Nacionālā mākslas muzeja izstāžu zālē “Arsenāls” un pēdējo divu gadu radošo darbību mākslas dārzā „Nekurienes vidū”.

"Visuma tēma mani interesē jau kopš agras bērnības," uzsver mākslinieks. "Atceros, kā es, mazs puika būdams, vakaros stāvēju tumsā un skatījos zvaigžņotajā debesī. Mans skats klīda arvien tālāk un tālāk, un radās jautājums: "Kas ir vēl tālāk? Kas ir aiz tā visa?" Šis jautājums, uz ko patiesībā neviens tā arī nav atbildējis un nevarēs atbildēt, manī ir bijis vienmēr dzīvs.

Līdztekus Visuma tēmai man ļoti svarīga ir mūzika.

Pēc dabas esmu sinestēts un mūzika manī rosina iztēli, īpaši New Age mūzika, kas skan arī manās kinētiskajās gleznās."

Artura Riņķa mūzikas izvēle:

Maikls Brants Demaria (Michael Brant DeMaria) - The Way Beyond no albuma BINDU
Latviešu tautasdziesma J.Cimzes apdarē "Krauklīts sēž ozolā" / jauktais koris "Sōla", diriģents Kaspars Ādamsons
Elviss Preslijs - Dixieland Rock (1958)
Maikls Brants Demaria (Michael Brant DeMaria) - Journeying no albuma The River (2003)
Svens Grīnbergs - "Elektroniskās marginālijas" / Jāns Rētss, Kalle Randalu (taustiņinstrumenti) un Svens Grīnbergs (elektronika)
Aleksandrs Skrjabins - Pirmās simfonijas 1. daļa Lento / Filadelfijas simfoniskais orķestris, diriģents Rikardo Muti
Kitarō - "Zīda ceļš" (Silk Road) no albuma Live in Asia
Enigma
- Total Eclipse of the Moon
Ima Sumaka - "Nina"
Ludvigs van Bēthovens - bagatele "Elīzai" Nr. 25 laminORĀ / pianists Reinis Zariņš