Šoreiz raidījuma viešņa ir Latvijas Nacionālā kultūras centra direktore un folkloras kopas "Saucējas" dalībniece Signe Pujāte.

Latvijas Nacionālais kultūras centrs ir organizācija, kas rīko Dziesmu un deju svētkus. "Gatavošanās 2018. gada Dziesmu un deju svētkiem rit pilnā sparā - darba vēl ir daudz. Latvija un arī latvieši ārpus Latvijas ir ļoti iedvesmoti, top dažādas mākslinieciskas programmas, un esmu pārliecināta, ka nākamā gada Dziesmu un deju svētki būs viens no ļoti spilgtiem Latvijas simtgades notikumiem," uzskata Signe Pujāte.

Ne tik daudzi viņu pazīst kā 2003. gadā dibinātās folkloras kopas "Saucējas" daībnieci. ""Saucējām" esmu pievienojusies kopš 2004. gada, un aizvien tām esmu uzticīga.

Tradicionālā dziedāšana, kas ir īpašs dziedāšanas veids visā vokālās mākslas paletē, mani ļoti saista - tā ir nemitīga izglītošanās!

Man patiešām patīk tas, ko daru dziedāšanas jomā," neslēpj Signe un pārraides turpinājumā atklāj, kā īsti nonākusi līdz folkloras mīlestībai, kādas attiecības viņu saista ar kordziedāšanu un kāda nozīme viņas dzīvē vispār ir mūzikai - arī tai, kas skan šajā raidījumā.