Ādažu evaņģēliski luteriskās draudzes mācītājs Ivars Jēkabsons ir ciešos draugos ar dzeju un baletu, klusumu un mūziku. Viņam nav sveša arī kinoaktiera pieredze, un savulaik bērnībā tieši viņš izvēlēts galvenajai lomai Latvijas Televīzijas iestudējumā "Dullais Dauka".

Tomēr vēlāk Ivars ne reizi nav vēlējies kļūt par aktieri, bet interesējies un izglītojies tehnikas jomā, bet galu galā īstenojis ilgi loloto sapni - kļuvis par mācītāju.

Viņš ir mīļš tētis savai mazajai meitiņai, bet par savas dzīves simbolisko moto dēvē Sudrabu Edžus "Dullā Daukas" finālu - tur, kur tie zīmīgie vārdi: "Ir jāiet, kamēr vēl ledus turas."

"Dzīve ir kā plāns, dažkārt trausls ledus - tu nezini, kad tava dzīve beigsies, bet tu skaties uz to vietu, kur debess un zeme satiekas - reiz tu tajā ieiesi. Bet, kamēr tev ir laiks, "ir jāiet, kamēr vēl ledus turas". Nav jēgas apstāties, ir jāturpina ceļš. Kamēr vēl ledus turas," ir pārliecināts Ivars Jēkabsons, kuru uz dvēselisku un sirsnīgu sarunu Klusajā sestdienā aicinājusi Inta Zēgnere.