Šoreiz raidījums ir ļoti īpašs, jo ciemos aicināta nule kā Cimzes balvu ieguvusī vijolniece un pedagoģe Elizabete Beāte Goļikova, kura sarunas gaitā uzsver: "Mūzikā nav nekā nesvarīga - viss ir svarīgs!"

"Vēl joprojām nevaru pierast pie domas, ka balva tikusi tieši man - par Jāni Erenštreitu man bija pilnīgi skaidrs, ka viņš šo balvu ir pelnījis jau vismaz pirms piecdesmit gadiem... Es to uztveru kā lielu, skaistu avansu savai turpmākajai darbībai un ceru, ka vēl paspēšu attaisnot uz mani liktās cerības... Tas bija ļoti skaists notikums, ļoti skaists apsveikums!"

Vijolniece neslēpj: "To, ka varu piedalīties manas iemīļotākās radiostacijas "Klasika" raidījumā, uztveru kā ļoti lielu pagodinājumu, jo

"Klasika" manā dzīvē ir nemitīgi! Kaut klausos un skatos arī citas raidstacijas, "Klasika" ir un paliek radio, kas skan no paša rīta, tikko atveru acis, līdz pat vēlai nakts stundai.

Nemitīgi tā ir neatņemama manas dzīves sastāvdaļa un mana lielā mīlestība."

Tiesa gan, māksliniece neslēpj - izvēlēties mūziku šai pārraidei bijis visai sarežģīti: "Ir ļoti grūti izvēlēties tikai dažus darbus no milzīgā mūzikas klāsta -

no mūzikas jau nekad nevar nogurt, tā ir vajadzīga katrā cilvēka dzīves brīdī.

Arī mācos ļoti daudz, jo tagad ir tik plašs koncertu loks. Latvija ir unikāla valsts - katru dienu var aiziet uz trim četriem koncertiem, pat nav iespējams izvēlēties. Katrā iespējamā koncertzālē rit ļoti intensīva koncertdzīve. Turklāt mani ārkārtīgi interesē interpretācijas."

Elizabetes Beātes Goļikovas mūzikas izvēle:

Alesandro Marčello. Adagio no Koncerta oboja reminorā. (Albrehts Maijers, New Seasons Ensemble)
Johans Sebastiāns Bahs. Koris Her, unser Herrscher (Monteverdi koris, Angļu baroka solisti, dir.Džons Eliots Gārdiners)
Antonio Vivaldi. Koncerts vijolei miminorā, 1.daļa  (Valdis Zariņš, Latvijas Filharmonijas kamerorķestris, dir.Tovijs Lifšics)
Volfgangs Amadejs Mocarts. Rondo  vijolei ar orķestri (Oļegs Kagans, Latvijas Filharmonijas kamerorķestris, dir.Tovijs Lifšics) 
Johans Sebastiāns Bahs. 5.koncerts klavierēm ar orķestri faminorā, 2.daļa (Ilze Graubiņa, Latvijas Filharmonijas kamerorķestris, dir.Tovijs Lifšics)
Volfgangs Amadejs Mocarts. Koncertsimfonijai vijolei, altam, orķestrim Mibemol mažorā, 2.daļa. (Dāvids Oistrahs, Igors Oistrahs, Berlīnes filharmoniskais simfoniskais orķestris)
Pēteris Čaikovskis. Atmiņas par Florenci, 3.daļa. (Stīgu kvartets Euphonia)
Frederiks Šopēns. Prelūdija Rebemol mažorā. (Marta Argeriča)
Ludvigs van Bēthovens. 9.simfonijas fināls (Bavārijas Radio simfoniskais orķestris un koris, Mariss Jansons)
Pēteris Plakidis. Koncerts divām obojām (Vilnis Pelnēns, Uldis Urbāns, Latvijas Filharmonijas kamerorķestris, dir.Tovijs Lifšics)
Nikolo Paganīni. 1.Vijolkoncerta fināls (Filips Hiršhorns, Beļģijas Nacionālās operas orķestris, dir.Renē Defosē)
Georgs Pelēcis. 30.prelūdija labemol minorā. (Juris Kalnciems) 
Žans Sibēliuss. Humoreska (Leonīds Kavakoss, Tapiolas Sinfonieta)
Arnolds Šēnbergs. Apskaidrotā nakts. (Latvijas Filharmonijas kamerorķestris, dir.Tovijs Lifšics)
Šarls Aznavūrs. Divas ģitāras
Mnogaya leta (Boriss Hristovs)