"Ir atmiņas, kuras tu apzināti nespēj atsaukt atpakaļ, bet ar mūzikas palīdzību tu kaut kādā citā līmenī tiec pie tām sajūtām, ko nespēj nodot fotogrāfija vai smarža," ir pārliecināta arhitekte Līva Kreislere, raidījumam "Mana mūzika" izvēloties mūziku, kas rada mājīguma sajūtu un atsauc atmiņā bērnību.

Līva Dānijas Karaliskās tēlotājmākslas akadēmijas Arhitektūras skolā beigusi urbānisma un sabiedrisko pārmaiņu studijas, un viņas maģistra darba nosaukums ir "Pārcelieties atpakaļ uz Rīgu" (Re-Occupy Riga) - tajā arhitekte pētījusi Rīgas tukšo namu problēmu Latvijā sarūkošā iedzīvotāju skaita kontekstā.

Tieši viņa arī izstrādājusi arhitektonisko risinājumu Latvijas paviljonam Selling Water by the River ("Tirgot ūdeni upes malā") Venēcijas biennāles 59. starptautiskajā mākslas izstādē: "Strādājot ar arhitektūru laikmetīgās mākslas izstādē, arhitektam ir iespēja pastāstīt konceptu un stāstu ļoti koncentrētā veidā, izmēģināt dažādus īstermiņa arhitektoniskos risinājumus, ko arhitekts nekad nespēj realizēt, būvējot jaunceltnes vai veidojot kaut ko pilsētvidē."

Līvas Kreisleres mūzikas izvēle:

Ukraiņu šūpuļdziesma "Saulgriežos" (Maksims Šenteļevs, Jolanta Strikaite-Lapiņa (balss))
Bendik Giske - Matter (part 3) (Bendik Giske)
Arvo Perts - Für Alina (Joana Gama)
David Lynch, Dean Hurley - Twin Peaks - Slow 30’s room
Dean Hurley, Lykke Li - Twin Peaks - I’m Waiting Here (Lykke Li, David Lynch)
Cocteau Twins - Cherry Coloured Funk
BadBadNotGood - Vices
Space Afrika - Honest Labour