2008. gadā Parīzē Orests Silabriedis tikās ar izcilo ungāru obojistu, Parīzes konservatorijas profesoru Lāslo Hadadi, kurš vairākkārt viesojies arī Latvijā.

LĀSLO HADADI absolvējis Ferenca Lista Budapeštas Mūzikas akadēmiju. No 1976. līdz 1980. gadam bijis Ungārijas Valsts orķestra solists, bet no 1980. līdz 2010. gadam – leģendārās Pjēra Bulēza dibinātās laikmetīgās mūzikas apvienības Ensemble Intercontemporain obojists.

Kā obojists sadarbojies ar Parīzes Operas orķestri, Francijas Radio orķestri, Parīzes kamerorķestri, Budapeštas Festivāla orķestri, LNSO, Bambergas simfoniķiem, kā arī 2006. gada vasarā bijis Ņujorkas filharmoniķu pirmais obojists. Kā solists Lāslo Hadadi saspēlējies ar Londonas filharmoniķiem un Čikāgas Simfonisko orķestri, kā arī vairākiem citiem orķestriem Lielbritānijā, Francijā, Argentīnā, Vācijā, Latvijā, Krievijā, Holandē un Ungārijā.

Kopš 1995. gada Hadadi ir Parīzes konservatorijas profesors. Viņš sniedzis meistarklases Anglijā, Čīlē, Kolumbijā, Argentīnā, Brazīlijā, Krievijā, Venecuēlā, Francijā, Sīrijā, Japānā, Austrālijā, Ungārijā, Latvijā, Lietuvā un Šveicē.

Kā diriģents sadarbojies ar Budapeštas Simfonisko orķestri un Sinfonietta Rīga. Lāslo Hadadi viesojies vairāk nekā 60 valstīs, sniedzot meistarklases un vairāk nekā 2000 koncertus.