Sezonas noslēdzošo raidījumu vada Kaspars Zariņš - mākslinieks un pedagogs ar 30 gadu stāžu, kurš kopā ar viesiem Lauru Veļu un Miķeli Fišeru runā par mākslinieka radošo kodu. Kā rodas idejas? Kas nepieciešams darbam? Vai mūsdienās mākslai ir jēga un ko tā dod sabiedrībai? Arī par mākslas attīstību un dievišķo pieskārienu raidījumā.

Laura Veļa (1983) strādā ar plašu materiālu klāstu - visbiežākais izteiksmes veids ir glezniecība, ir veidojusi arī instalācijas, video mākslu, animācijas un performances.

2017. gadā absolvējusi Latvijas Mākslas akadēmijas glezniecības apakšnozari un ieguvusi Borisa un Ināras Teterevu fonda stipendiju maģistrantūras studijām. Kopš 2014. gada piedalījusies vairākās kopizstādēs Latvijā, Lietuvā un Vācijā, sarīkojusi 3 personālizstādes. Ieguvusi  Ziemeļvalstu un Baltijas jauno mākslinieku balvu glezniecībā 2020

Miķelis Fišers (1970) ir viena no šodienas Latvijas aktuālās mākslas ainas spilgtākajām un neordinārākajām personībām. Darbības jomas: glezniecība, instalācijas, vides objekti, video, scenogrāfija. Sarīkojis vairāk nekā 20 personālizstādes ( kopš 1994. gada), darbi publiskajās kolekcijās Latvijā un Somijā.

“Purvīša balvas 2015” laureāts, pārstāvējis Latviju 57. Venēcijas mākslas biennālē ar ekspozīciju “Kas slikts var notikt?” (2017). 2019. gada septembrī veidojis scenogrāfiju Imanta Kalniņa operas “Spēlēju, dancoju” jauniestudējumam.