Veicas pilsētas galerijā Kunsthaus Weiz Austrijā līdz 6. maijam skatāma izstāde "Vīzijas un sliekšņi 2", kurā izstādīti trīs latviešu mākslinieku Sigitas Daugules, Vinetas Kaulačas un Māra Čačkas darbi.

Lielformāta darbu sērija uzlūko telpu, telpiskās attiecības un laiku kā dimensijas, kuras ieraugāmas, pasteicoties izmaiņām un distancei. Mākslinieki tiecas stāstīt vienotu stāstu, izmantojot darbus, kuros vienlaikus kopīgajam atklājas katra atšķirīgais rokraksts. 

Bet no 22. līdz 28. aprīlim ar koncertiem, izstādēm un pasaulslavenā mākslinieka Marka Rotko oriģināldarbu jaunās ekspozīcijas atklāšanu tiks svinēta Daugavpils Marka Rotko mākslas centra 10 gadu jubileja.

Šo divu mākslas notikumu mudināts, Kaspars Zariņš šajā reizē ticies ar gleznotāju, mākslas zinātnieci Sigitu Dauguli  un mākslinieku, Marka Rotko centra vadītāju Māri Čačku. Sarunas laikā uzzinām par iemesliem, kuri liek abiem virzīties uz priekšu un neapstājoties radīt, kā nedzīvot maldos un neizskatīties provinciālam, kā kustināt kontaktus un nenodarīt pāri mākslai. Tiek runāts arī par bērnību un dārzniecību, par abstrakciju un hiperreālismu, kvadrātlaukumiem, slāņiem, akrilu un eļļu.