Mākslas zinātniece Inga Šteimane ar Miķeli Putrāmu un Lindu Krūmiņu no arhitektu biroja "Made" runā par topošo "Drosmes māju" un par drosmes jēdziena uzdevumiem arhitektam.
Linda Krūmiņa: "Man drosme arhitektūrā ir kaut ko neuzzīmēt, nesasteigt, nesarežģīt, bet noturēt vienkāršību. Nepieļaut ārēju ietekmi un projekta sarežģīšanu. Tā ir mana iekšējā drosme, ar ko es ikdienā saskaros."
Miķelis Putrāms:

"Ņemot vērā mūsdienu sarežģītību, tūkstošiem vajadzību un detaļu, kas arhitektūrā ir jārisina, drosme ir attīrīt no sārņiem gan savas domas, gan projektu un palikt pie tiešām vērtīgām lietām." 

Ir noslēgusies līdzekļu vākšana jauna zemes gabala iegādei Ķīpsalā, kur tiks būvēts jauns izglītības centrs – "Drosmes māja". Plānots, ka "Drosmes māja" atradīsies iepretim Žaņa Lipkes muzejam – Mazajā balasta dambī 6. Kā raksta Žaņa Lipkes memoriāla pārstāvji, jaunā un nozīmīgā ēka šajā vietā varētu tikt pabeigta pēc dažiem gadiem.

"Drosmes mājas" dizaina projektu sagatavojis birojs "MADE arhitekti". Pēc žūrijas domām, tieši šis bija labākais no 17 konkursam iesūtītajiem darbiem. 

"Tā būs vieta, kurā mēs centīsimies mazināt aizspriedumus un stereotipus, kur Latvijas jaunā paaudze mācīsies uzturēt atklātu sarunu. Drosmes māja ir izglītības platforma, tā dos iespēju apspriest mūsdienu sabiedrības dilemmas un problēmas," vēstīts Lipkes memoriāla "Facebook" profilā.