2021. gada 29. decembrī Mazajā ģildē izskanēja vijolnieka Daniila Bulajeva un viņa domubiedra, Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolas absolventa, pianista Maksima Taņičeva koncerts, ko "Klasika" piedāvā noklausīties ierakstā. 

Mūziķi šai kamermūziaks programmai izraudzījušies gan labi zināmu, gan Latvijā reti dzirdētu kamermūziku. Līdzās klausītāju iemīļotajai Sezāra Franka Vijolsonātei skan Roberta Šūmaņa Otrā sonāte reminorā, ko Šūmanis savulaik komponējis un veltījis vijolniekam Ferdinandam Dāvidam – Mendelsona Vijolkoncerta adresātam, kā arī Šekspīra lugas “Romeo un Džuljeta” iedvesmotā, meistarīgā vijolnieka un komponista Ežēna Izaī radītā "Elēģiskā poēma", kas veltīta franču romantiķim Gabrielam Forē. 

Daniils Bulajevs ir viens no daudzsološākajiem jaunajiem mūziķiem Latvijā. Viņš koncertējis ar tādiem kolektīviem kā “Kremerata Baltica’’, “Glasperlenspiel Sinfonietta’’, “Maskavas virtuozi”, “Salzburg Chamber Soloists’’, Štutgartes kamerorķestris, kā arī ar orķestriem Makao, Tatarstānā, Armēnijā, Krievijā, Lietuvā un Latvijā. Daniils vairākkārt plūcis laurus prestižos konkursos, nesenākais no tiem risinājies šī gada oktobrī, Lielbritānijā, kur Bulajevs ieguvis divas Pirmās vietas un Skatītāju simpātijas balvu 8. Vindzoras festivāla Starptautiskajā stīgu konkursā. Par radošajiem sasniegumiem jaunais vijolnieks 2020. gadā nominēts Lielajai Mūzikas balvai.