2020. gada 14. un 15. novembrī Ventspils koncertzālē "Latvija" bija iecerēts otrais pārsteidzošās mūzikas festivāls "Ecstatic Music Ventspils", kas sadarbībā ar Kaufmaņu Mūzikas centru (Kaufman Music Centre) Ņujorkā un komponistu, kuratoru Džadu Grīnsteinu (Judd Greenstein) izveidots kā festivāla “Ecstatic Music” Latvijas filiāle.

Festivāla otrajai dienai klavieru kvartets "Quadra" kopā ar vijolnieku Konstantīnu Paturski bija gatavojuši īpašu programmu. Latvijas pirmatskaņojumus ar klausītājiem klātienē novembra vidū koncertzālē "Latvija" bija jāpiedzīvo holandiešu komponistes Vanesas Lannas (Vanessa Lann) vijoļduetam "mēness ēna saules ēna" (moonshadow sunshadow), kā arī amerikāņu komponista un džeza pianista Vīdžeja Aijera (Vijay Iyer) darbam "Laiks, vieta, kustība" (Time, Place, Action), kas komponēts klavieru kvintetam un veltīts Imamu Amiri Barakam (Imamu Amiri Baraka).

Valstī izsludinātās ārkārtas situācijas dēļ klātienes koncerts nevarēja notikt, taču decembra sākumā mūziķi tik un tā satikās koncertierakstā, kas video veidā skatāms arī koncertzāles "Latvija" Youtube kanālā.

Programmā:

Vanesa Lanna Vijoļduets moonshadow sunshadow (2014)

Vīdžejs Aijers Klavierkvintets Time, Place, Action (2014)