Pēc trīsdesmit gadu pārtraukuma, Impresario Baltica aicināta, dzimtajā pilsētā Rīgā ar solo koncertu 19. janvārī Lielajā ģildē viesojās pianiste un mūzikas augstskolu profesore Dina Joffe. Programmā - Friderika Šopēna un Aleksandra Skrjabina 24 prelūdiju cikli pamīšus izkārtojumā.

Dina Joffe dzimusi Rīgā, muzikālās gaitas uzsākusi E. Dārziņa mūzikas skolā pie pedagogiem Ņinas Binjatjanas un Fainas Bulavko. Absolvējusi P. Čaikovska Maskavas Valsts konservatoriju pie profesores Veras Gornostajevas, kura ir viena no ievērojamākajām H.Neihauza pianisma skolas turpinātājām. 1Prestižo R. Šūmaņa (Vācija) un F. Šopēna (Polija) pianistu konkursu laureāte. Starptautisku festivālu dalībniece Eiropā, Japānā un ASV. Japānas klavierspēles pasniedzēju asociācijas goda biedrs, kā arī Malagas (Spānija) festivāla un meistarklašu mākslinieciskā direktore.
Uzstājusies ar Izraēlas filharmonijas orķestri Z. Metas vadībā, NHK orķestri N. Marinera vadībā, Maskavas filharmonijas orķestri V. Gergijeva un D. Kitajenko vadībā, Tokijas Metropoles orķestri Dž. de Prīsta vadībā, ar Kremerata Baltica orķestri un Gidonu Krēmeru, "Maskavas solistiem" un Juriju Bašmetu vadībā u.c. Paralēli solokoncertiem aktīvi piedalās arī kamermūzikas festivālos, kur uzstājas kopā ar pasaulslaveniem mūziķiem. Profesore Izraēlas Mūzikas akadēmijā, Mākslas universitātē Japānā un Hamburgas Mūzikas akadēmijā. Starptautisku konkursu žūrijas locekle: F. Šopēna konkursā Varšavā (Polija), Klīvlendā (ASV), V. Horovica konkursā Kijevā (Ukraina), F.Lista konkursā Veimārā (Vācija), M.Kanalsas konkursā Barselonā (Spānija), Hamamacu (Japāna) u.c. Veikusi daudzus ierakstus radio, TV un CD.

Sarunu ar Dinu Jofi klausieties šeit