2012. gada pavasarī Latvijas Radio koris un diriģents Sigvards Kļava Spīķeru koncertzālē piedāvāja koncertuzvedumu "Hotelis "Atlantīda"", kurā skanēja komponista Artura Maskata mūzika ar Aleksandra Čaka vārdiem.

Uzvedumā uz skatuves darbojās Latvijas Radio koris un kora solisti - Gundega Krūmiņa, Inga Martinsone, Inga Žilinska, Jānis Strazdiņš, Ivars Cinkuss un Kārlis Rūtentāls, kā arī salonmūzikas ansamblis "Atlantīda" (vijolnieks Indulis Cintiņš, pianists Aldis Liepiņš, kontrabasists Jānis Stafeckis un perkusionists Ivo Krūskops).

Pirms izrādes Arturs Maskats atklāja, ka "Atlantīda ir kas tāds, kas ir aizgājis un nekad vairs nebūs. Tā ir 30. gadu Rīga ar ilgām, mīlestību, sāpēm, atcerēšanos, Rīga ar cerībām, Rīga, kurai nav gājušas pāri divas okupācijas, Rīga, kura skan tik īpaši, ka kādreiz tā dēvēta par mazo Parīzi".

Pēc desmit gadiem Ilga Auguste Arturam Maskatam vaicā, kas viņu saista Aleksandra Čaka dzejā un kas toreiz pamudinājis no dažām, agrāk rakstītām solo dziesmām izveidot veselu koncertuzvedumu korim...