"Klasikas" vilnī - Latvijas Radio bigbenda 50. jubilejas koncerts, kas 4. novembra vakarā izskanēja Rīgas Kongresu namā.

Koncerta pirmajā daļā - retrospekcija par Latvijas Radio bigbenda labākajiem jaunlaiku projektiem: latviešu tautasdziesmas Džeimsa Morisona apdarē un Latvijas Radio bigbenda mūziķu oriģinālkompozīcijas no programmas "Latviešu džeza svīta", kā arī skaņdarbi no bigbenda patrona Maestro Raimonda Paula jaunākās koncertprogrammas "Depresija", kas ir komponista un latviešu kulta grupas ODIS mūzika 1990. gada kinofilmai ar tādu pašu nosaukumu. Šo jauno, bigbendam veltīto aranžējumu tapšanā piedalījies grupas ODIS mūziķis un komponists Raimonds Macats, kurš kā viessolists piedalās koncertā.

Koncerta otrajā daļā - Latvijas Radio bigbenda ārzemju draugi, ar kuriem kopā kolektīvs priecējis daudzus klausītājus Latvijā. Uz skatuves - amerikāņu vokāliste Čaina Mozes, amerikāņu vokālists un ģitārists Alans Hariss un zviedru trompetists Lase Lindgrens. Solistu un bigbenda izpildījumā skanēs darbi no programmām A Tribute to BB King, "Veltījums džeza dīvām", A Tribute to Nat King Cole un "Veltījums Djūkam Elingtonam un džeza dižgariem".

Klausītājus koncerta abās daļās priecē arī solisti Intars Busulis un Kristīne Prauliņa.