10. martā LNSO klaviertrio – vijolnieks Indulis Cintiņš, čelliste Dace Zālīte-Zilberte un pianists Mārtiņš Zilberts – aicināja uz koncertu "Vīnes kafejnīca. LNSO klaviertrio", kas norisinājās Mūzikas namā "Daile", kur Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra (LNSO) kamermūzikas koncerti Lielās ģildes renovācijas laikā klausītājus gaidīs arī turpmāk. "Klasika" šo koncertu aicina izbaudīt ierakstā!

LNSO klaviertrio jau astoto gadu veido koncertprogrammas, kas apvieno žanra visievērojamākos skaņdarbus un Latvijas koncertzālēs reti atskaņotas kompozīcijas. Trio sastāvā ir LNSO I vijoļu grupas mūziķis Indulis Cintiņš, LNSO čellu grupas mūziķe Dace Zālīte-Zilberte un pianists Mārtiņš Zilberts, kurš ir pastāvīgs LNSO programmu viesmākslinieks, viens no labākajiem Latvijas orķestru pianistiem, pieprasīts dziedātāju koncertmeistars.

Mūzikas namam "Daile" sagatavotā bagātīgā un daudzveidīgā programma sniedz gandarījumu visu mūzikas jomu cienītājiem un noskaņu gleznās aizved uz kādu īpašu kafejnīcu tieši Vīnes sirdī.

Koncertā skan:

Arvo Perts - Mozart-Adagio
Jozefs Haidns - Klaviertrio Domažorā Hob:XV27,
Fricis Kreislers - Farewell to Cucullain (Londonderry Air), "Vecais refrēns", "Mazais Vīnes maršs",
Pauls Šēnfelds - Cafe Music
Imants Zemzaris - "Mazā rokmūzika"

Koncertu vada Edgars Raginskis.