15. decembrī Lielajā ģildē jaunais pirmo reizi pie Latvijas Nacionālā simfoniskā orķestra diriģenta pults stājās 24 gadus vecais igauņu diriģents Henrijs Kristofers Āviks, kurš 2022. gadā ieguva pirmo vietu Karla Nīlsena konkursā Dānijā, kā arī Usedom mūzikas festivāla balvu. Viņš ir arī Jevgeņija Svetlanova Starptautiskā diriģentu konkursa laureāts.

Tovakar mūziķi kopā ar stāstnieku Goran Gora multimediālā koncertā "Simfoniskais hits ar Goran Gora. Francis Lists" piedāvāja divas ungāru komponista Franča Lista partitūras – klavierkoncertu (soliste - Elīna Bērtiņa) un simfonisko poēmu "Prelīdes". 

Koncerta soliste pianiste Elīna Bērtiņa aktīvi sniedz koncertus gan kā solomāksliniece, gan tandēmā ar izciliem mūziķiem un kolektīviem, kā arī strādā kā pedagoģe. Uzstājusies ar Sinfonietta Rīga, Sinfonia concertante, LNSO, Liepājas Simfonisko orķestri, Olštinas filharmonisko orķestri un Vācijas stīgu filharmoniju, ar kuru kopīgi devās vasaras tūrē 2018. gadā. Nominēta Lielajai mūzikas balvai 2021 kategorijā Par izcilu darbu ansamblī.