16. jūnijā Rīgas Sv. Pētera baznīcā notika Latvijas Radio kora grupas un ģitārista Matīsa Čudara koncerts, kurā tika pirmatskaņotas Matīsa "Mīlestības dziesmas Dievam".  Cikls, ievērojamu mistiķu tekstu iedvesmots, komponēts 2018. gadā vokālajam ansamblim, basģitārai un sitaminstrumentiem. Starp cikla deviņām pamatdaļām iekļautas vairākas instrumentālas un vokālinstrumentālas epizodes.

Matīss Čudars: “Kādu dienu, staigādams pa Amsterdamas ielām un kaut kādu eksistenciālu jautājumu nomākts, ielavījos lietoto grāmatu veikalā. It kā zinādams, ko meklēju, taisnā ceļā piegāju un no viena no daudzajiem plauktiem izvilku grāmatu Love Poems From God. Jebkuru lappusi atverot, tā atraisīja manus eksistenciālos prāta mezglus un caur ļoti vienkāršu valodu parādīja ceļu uz sirdi. Kopš tās dienas šī grāmata ir kā garīgais ceļvedis un palīgs manās ikdienas gaitās. Tajā apkopoti dažādu viduslaiku un Renesanses laika rietumu un austrumu mistiķu dzejoļi, kurus angļu valodā atdzejojis Daniels Ladinskis (Daniel Ladinsky). Šie dzejoļi apcer Dievu no dažādiem rakursiem un tiem caurvijas mīlestība pret Visu, taču ne obligāti no kādas konkrētas reliģijas skatupunkta. Tāpēc, kad ar Kasparu Putniņu uzsākām sarunas par koncerta rīkošanu sv. Pētera baznīcā, man uzreiz bija skaidrs, ka vēlos šo koncertu būvēt uz Love Poems From God dzejoļiem.”

Matīsa Čudara domubiedri un kolēģi šajā programmā - sitaminstrumentālists Ivars Arutjunjans un diriģents Kaspars Putniņš.