„Ainava ar putniem” – šāds nosaukums bija dots „Osokina Brīvības festivāla” koncertam, kas Anglikāņu baznīcā notika 2024. gada 17. aprīlī. Tā programmā – Friderika Šopēna klavierdarbi, Kārļa Marijas Vēbera Grand Duo Concertante – Lielais koncertduets klarnetei un klavierēm, Jāņa Mediņa Rapsodija flautai un klavierēm, Pētera Vaska „Ainava ar putniem” flautai solo, Daces Aperānes, Mikolas Lisenko, Žorža Bizē un Kloda Debisī kamerkompozīcijas.

Šo skaņdarbu atskaņojumos apvienojās latviešu un ukraiņu mūziķi: latviešu flautiste Liene Denisjuka-Straupe, ukraiņu klarnetists Nazars Hižijs un pianiste Marijai Bobrika.

Koncerta noskaņa ir sirsnīga, pateicības pilna un īpaša arī vēl ar Polijas vēstnieces Latvijā piedalīšanos, Andrejam Osokinam pasniedzot Polijas Republikas  Ārlietu ministra Goda balvu. To Andrejam par atbalstu Ukrainai, Polijas, Latvijas un Ukrainas kultūras vienošanu un nopelniem Polijas popularizēšanā, plaši atskaņojot Friderika Šopēna mūziku, piešķīra Polijas Republikas ārlietu ministrs.