4. decembrī  Latvijas Nacionālās bibliotēkas Ziedoņa zālē Latvijas Nacionālo bruņoto spēku klarnešu kvartets Quattro Differente svinēja 20. dzimšanas dienu. Uz svinībām tika aicināti arī viesi – Lietuvas armijas klarnešu kvartets Vilniaus klarnetai, kas arīdzan atzīmēja svētkus – savas pastāvēšanas desmitgadi.

Koncertā piedalījās arī Latvijas Republikas NBS Štāba orķestris diriģenta Gunta Kumačeva vadībā un vijolnieks Gidons Grīnbergs.

Koncertprogrammā: Eiji Taniguči, Leonarda Bernstaina, Sergeja Austra Universa, Jura Kulakova, Marinas Vidmontes, Astora Pjacollas, Vittorio Monti, Kestuta Daugirdas un Vaidas Sriaupaites-Beinarienes mūzika.

Klarnešu kvartets Quattro Differente ir dibināts 1999. gada 6. decembrī. Tajā darbojas četri mūziķi: virsseržants Guntars Gedroics, seržants Ojārs Spila, seržante Marina Vidmonte un kaprālis Aleksandrs Maslovs. Kopš dibināšanas brīža Quattro Differente ir koncertējis ne tikai Latvijā, bet arī ārpus tās robežām – Vācijā, Čehijā, Igaunijā, Zviedrijā, Nīderlandē un Lietuvā. Kvartets regulāri sadarbojas ar dažādiem Latvijas mūziķiem un aktīvi popularizē latviešu komponistu oriģināldarbus.

Ansamblis Vilniaus klarnetai apvienojās 2009. gadā un ir pirmais klarnešu kvartets Lietuvā.