9. maijā ar veltījumu māmiņām visā pasaulē tika noslēgta Liepājas koncertzāles "Lielais dzintars" koncertsērijas "Personīgi" pavasara sezona.

Programmā "Arfas virtuozi" smalkā un senā instrumenta meistari Joels fon Lerbers (Joel von Lerber) un Dārta Tisenkopfa klausītājiem sniedza romantisma un impresionisma noskaņām piepildītu muzikālo sniegumu, ko tagad oiedāvājamn noklausīties arī "Klasikas" klausītājiem.

Koncerta programmā izskanēja Anrietes Renē, Nino Rotas, Gijoma Konesona un Džona Tomasa īpaši arfai radītie darbi, kā arī Franča Lista un Bedržiha Smetanas komponēto skaņdarbu pārlikumi. Klausītājus priecēja arī arfistes Jekaterinas Valteres Kīnes radītā fantāzija par P. Čaikovska operas "Jevgeņijs Oņegins" tēmu Joela fon Lerbera sniegumā.

"Šī programma ir veidota romantisma un impresionisma noskaņās, tā ir ļoti daudzveidīga, un ceru katram skaņdarbam radīt savu noskaņu. Ceru, ka klausītāji arī savās mājās iegūs sajūtas, kādas gūtu tad, ja būtu kopā ar mums koncertzālē," pirms koncerta atzina prasmīgais arfists Joels fon Lerbers.