Vijolnieks Georgs Sarkisjans 2017. gada 26. augustā festivālā "LNSO vasarnīca" koncertzālē "Cēsis" iesāka vērienīgu ieceri - visu Ludviga van Bēthovena vijoļsonāšu koncertciklu, to īstenojot kopā ar sadarbībā rūdītu japāņu pianistu Keigo Mukavu. Abi pirmoreiz satikās Japānā, kur viņiem abiem piedāvāja izveidot nelielu koncertprogrammu kādā kamermūzikas festivālā. Saspēle izrādījās veiksmīga – profesionāli saskanīga un vienlaikus azarta un negaidītību pārpilna.

Ierakstos no koncerta Cēsīs:

Trešā sonāte klavierēm un vijolei Mibemolmažorā op. 12. nr. 3,
Piektā sonāte klavierēm un vijolei Famažorā op. 24 ("Pavasara"),
Devītā sonāte klavierēm un vijolei Lamažorā op. 47 ("Kreicera")

Vijolnieks Georgs SARKISJANS ir LNSO koncertmeistars kopš 2015. gada, ko apvieno ar muzicēšanu Vācijas orķestros un dažādos kameransambļos. Divas reizes nominēts Lielajai mūzikas balvai – 2016. gadā par “Izcilu sniegumu kameransamblī” un 2021. gadā “Par izcilu interpretāciju”, novērtējot spožo Arama Hačaturjana Vijoļkoncerta izpildījumu kopā ar LNSO un diriģenti Kristīnu Posku.

Kļuvis par laureātu konkursos kā solo, tā kamermūzikas kategorijās Lietuvā, Igaunijā, Čehijā, Ukrainā, Krievijā un Vācijā. Spēlējis Gustava Mālera Jauniešu SO, NRW Jauniešu kamerfilharmonijas orķestrī, Vācu Kamerakadēmijā Neusā pie Reinas.

Kā solists uzstājies ar Diseldorfas, Roberta Šūmaņa Mūzikas akadēmijas simfoniskajiem orķestriem, Bonnas Klasiskās filharmonijas orķestri, Ziemeļreinas-Vestfālenes Valsts jauniešu orķestri un citiem.

Mūzikas skolas Akademie für Musik am Rhein dibinātājs. Pieaicinātais docētājs Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijā.

Vijolnieka izglītības ceļš sākās Emīla Dārziņa mūzikas vidusskolā pie Daces Bērzājas. Tur iegūtās prasmes Sarkisjans turpināja slīpēt Roberta Šūmaņa Diseldorfas Mūzikas augstskolā pie Idas Bīleres, ar kuru kopā Georgs ieskaņojis kritikas augstu novērtētu albumu ar jaunatklātiem Hindemita vijolduetiem. Vairāku starptautisku konkursu laureāts.

Keigo MUKAVA ir daudzu starptautisku konkursu laureāts (Francija, Japāna). Viņš uzstājas ar Tokijas filharmonisko orķestri, Tokijas pilsētas filharmonisko orķestri, Aiči novada SO, Kanagavas filharmonisko orķestri, Čubu filharmonisko orķestri, Lorēnas Nacionālo orķestri (Francija). Līdzās aktīvai solista karjerai Mukava piedalās arī kamermūzikas projektos ar vijolnieku Fuminori Maro Sjinozaki un čellistu Jo Kigosji.

2014. gadā Keigo Mukava iestājās Parīzes Nacionālajā augstākajā mūzikas un dejas konservatorijā, kur mācās pie Franka Bralē, Haruko Uedas, Teodora Paraskivesko, Susumu Aojagi un Jukio Jokojamas. Keigo saņēmis Rohm mūzikas fonda atbalstu un Rohm Music Foundation stipendiju.

ir daudzu starptautisku konkursu laureāts (Francija, Japāna). Viņš uzstājas ar Tokijas filharmonisko orķestri, Tokijas pilsētas filharmonisko orķestri, Aiči novada SO, Kanagavas filharmonisko orķestri, Čubu filharmonisko orķestri, Lorēnas Nacionālo orķestri (Francija). Līdzās aktīvai solista karjerai Mukava piedalās arī kamermūzikas projektos ar vijolnieku Fuminori Maro Sjinozaki un čellistu Jo Kigosji.

2014. gadā Keigo Mukava iestājās Parīzes Nacionālajā augstākajā mūzikas un dejas konservatorijā, kur mācās pie Franka Bralē, Haruko Uedas, Teodora Paraskivesko, Susumu Aojagi un Jukio Jokojamas. Keigo saņēmis Rohm mūzikas fonda atbalstu un Rohm Music Foundation stipendiju.