31. jūlijā Rīgas Domā 36. Starptautiskajā ērģeļmūzikas festivālā "Rīgas Doms 2023" izskanēja koncerts "Dziedinošs lietus", kurā Aigars Reinis (ērģeles) un Rīgas Saksofonu kvartets - Katrīna Kivleniece-Cābule (soprānsaksofons), Aigars Raumanis (altsaksofons), Ainars Šablovskis (tenorsaksofons), Baiba Tilhena (baritonsaksofons) -  atskaņoja B. Tompsones, K. Meisi, T. G. Lago, G. Pelēča, Ē. Ešenvalda un R. Dubras mūziku.

Gaismas un apskaidrības pilnais Riharda Dubras opuss "Dziedinošs lietus" deva nosaukumu visam 30. jūlija koncertam. Darba pirmatskaņojums notika 2016. gada ziemas viducī, un toreiz pats komponists par to teica tā: "Katra cilvēka dzīvē ir brīži, kad ikdienas vienmuļība ir nomākusi tā, ka liekas, visapkārt viss ir kā tuksnesī – sauss, izkaltis un garlaicīgs. Bet mēs zinām, ka gadalaiki mainās. Tie mainās arī dzīvē, attiecībās un tajā, ko mēs redzam vai gribam redzēt. Ir skaidrs, ka, lai kā arī nebūtu, pēc mirkļa atnāks pavasaris ar savu dziedinošo lietu, atkal viss zaļos un dvēseles plauks. Šis skaņdarbs ir teika vai pasaka tieši par to. Tā ir pasaka, kuru klausoties katrs drīkst izdomāt tādu, kāda pašam tīk."

Ērika Ešenvalda opuss "Jūras ainava" radīta komponista jaunības gados - 2000. gadā - un sākotnēji izskanēja klavieru versijā. Šajā koncertā to pie Rīgas Doma ērģelēm atskaņoja Aigars Reinis.

Georga Pelēča Kapričo saksofonu kvartetam un ērģelēm Gaudeamus kontrastainajā, dzīvespriecīgajā, 2018. gadā dzimušajā mūzikā saklausāmi senās studentu himnas motīvi.

Angļu džeza saksofoniste, flautiste un komponiste Barbara Tomsone savulaik uzstājās dažādu džeza ansambļu un orķestru sastāvos, no šīs saules šķīrās 2022. gadā 77 gadu vecumā.  Rīgas Saksofonu kvarteta un Aigara Reiņa priekšnesumā - cikla "Mirāžas" trešā un ceturtā daļa.

Giljermo Lago ir saksofonista un flautista Vilema van Merveika alter ego - viņa pseidonīms, otrais es. Mūziķa darbi skan visā pasaulē, un 30. jūlijā skanēja arī  kompozīcija četriem saksofoniem "Sarajeva" no cikla "Pilsētas".

No amerikāņu komponista, Makalestras koledžas teorijas un kompozīcijas profesora Karltona Meisija 120 opusiem, kas radīti gan džeza ansambļiem un bigbendam, orķestrim, kameransambļiem, pat Ķīnas tradicionālajiem instrumentiem, šim koncertam bija izvēlēta viņa "Dziesma" un "Deja", kā arī "Uvertīra un svings" saksofonu kvartetam un ērģelēm.