Atsaucam atmiņā 2018. gada novembri, kad pirmoreiz EBU 1965. gadā aizsāktā projekta stafetes kociņš nonāca Latvijā, un producenta Māra Briežkalna vadītās komandas virsvadībā Latvijas Radio I studijā sanāca kopā mūziķi no 16 valstīm (no Latvijas saksofonists Kristaps Lubovs un trombonists Vilhelms Logins), lai taptu jaunais Eiroradio džeza orķestra sastāvs un īpašā, Baltijas valstu simtgadei veltītā programma Baltic Vibes.

Kirkes Karjas (Igaunija), Daiņus Pulauska (Lietuva) un Kārļa Vanaga (Latvija) mūzika, tostarp kopīgi veidotais programmas titulskaņdarbs, izskanēja vairākos koncertos Latvijā un turpināja ceļu  arī citu valstu raidstacijās.

Šajā pārraidē K. Karjas kompozīcijas Resolution un Lacuna, K. Vanaga People, Habits un Rhythms of Nature, D. Pulauska Pro Rata un kopīgi veidotais programmas titulskaņdarbs „Baltijas vibrācijas”. Ieskaņojumus, kas veikti koncertzālē „Cēsis” (10.11.2018.) papildina Marutas Rubezes tālaika sarunu epizodes ar mūzikas autoriem, kā Eiroradio džeza producentu grupas vadītāju Hugo Šekoranju (Slovēnija), un Cēsu koncertzāles programmu direktori Inesi Zagorsku.