2021. gada 27. novembrī VEF Kultūras pils Lielajā zālē izskanēja komponista Astora Pjacollas 100. jubilejai veltīts koncerts: tā idejas autors vijolnieks Daniils Bulajevs kopā ar saviem domubiedriem mūzikā bija izveidojis daudzveidīgu un emocionālu Astora Pjacollas mūzikas programmu, kuru nu aicinām noklausīties ierakstā. Līdztekus mūzikai - saruna ar pašu Daniilu Bulajevu.
 
Argentīnas saules, kaislīgu alku un dvēseles smeldzes piepildītā Pjacollas mūzika iekarojusi daudzu sirdis un piešķīrusi tango pasaulei jaunu stilistisku virzienu – Tango Nuevo. Diženā Astora jeb El Gran Ástor, kā meistaru sauc dzimtajā Argentīnā, mūzikas valoda ir atpazīstama jau no pirmajām skaņām, un tās magnētiskais pulss vainago gan akadēmiskās, gan neakadēmiskās mūzikas programmas dažādu muzikālo sastāvu izpildījumā. Arī koncertā VEF Kultūras pilī klausītājus valdzināja Pjacollas mūzikas aranžijas dažādās instrumentālās kombinācijās, atklājot krāšņu muzikālo paleti.

Nebūs lieki atgādināt, ka Latvijā pazīstamais vijolnieks Daniils Bulajevs 2021. gada 1. oktobrī uzvarēja prestižajā 8. Vindzoras festivāla Starptautiskajā stīgu konkursā, iegūstot divas galvenās balvas – 1. vietu un Skatītāju balvu. Vindzoras festivāla mājaslapā lasāms: "Elpu aizraujošs un absolūti sensacionāls sniegums!" Kopš 2008. gada katru otro gadu par šo augsto uzvarētāja titulu sacenšas vairāk nekā 100 jauniešu no aptuveni 30 pasaules valstīm. Uzvara konkursā kopā ar balvu sniedz unikālu iespēju uzstāties lieliskajā Vindzoras pilī ar pasaulslaveno Filharmonijas orķestri un veikt solo CD ierakstu sadarbībā ar festivāla partneri – ierakstu namu Champs Hill Records.

Daniila Bulajeva ieraksts konkursa vērtēšanai tika veikts VEF Kultūras pilī kopā ar pianistu Maksimu Taņičevu, ar kuru kopā Daniils 2020. gadā atklāja VEF Kultūras pils jauno koncertciklu "Uztakts. Latvijas jaunie talanti".