14. novembrī Briselē ar diplomkoncertu sērijā Prestige savu sešu gadu studijas Karalienes Elizabetes mūzikas kapelā noslēdza par vijolniece Elīna Bukša.

Šai īpašajai koncertprogrammai Elīna ir izvēlējusies Reinaldo Hāna Vijoļsonāti, kuru spēlē kopā ar pianistu Pāvelu Koļesņikovu, un Ernsta Šosona Dubultkoncertu vijolei un klavierēm, kurā viņu kolēģi ir jaunā franču Ermès kvarteta mūziķi. Notiek arī koncerta tiešraide internetā un radio ieraksts, kas tiks piedāvāts arī Eiroradio dalībvalstīm. "Tāda uzmanība no mediju puses nav kapelas ikdiena", stāsta Elīna. Tas attiecas uz koncertsezonas atklāšanas un noslēguma koncertiem, Artist diploma vakariem, kas pa visu gadu ir kādi trīs, un koncertiem ar lielo zvaigžņu piedalīšanos".

Klausītāju vidū ir arī Karalienes Elizabetes konkursa žūrijas ilggadējais priekšsēdētājs Ārijs van Lizbets, kurš neslēpj savu sajūsmu par Elīnu un viņas sniegumu, augstu vērtē mūziķes mērķtiecīgumu, ejot cauri studiju procesam Karalienes Elizabetes kapelā, sauc viņu par apbrīnojamu mākslinieci un apbrīnojamu cilvēk.

Tiekoties pēc koncerta ar pašu Elīnu Bukšu, notiek saruna ar viņu gan par dzīvi pēc 14. novembra, gan pirms tā.  Par šo vietu Beļģijā, kas mūziķus veido par zvaigznēm, par Elīnu, kāda viņa bija vakar, ir šodien un domā būt rīt.