Ar Maestro Raimonda Paula solokoncerta ierakstu atgriežamies pagājušā gada satraukuma pilnajā pavasarī, kad mūsu ikdienas dzīvi jo skarbi ietekmēja koronavīrusa izraisītā pandēmija.

Tomēr šis laiks "Klasikai" vienlaikus bija arī radošs - ar Maestro koncertu 2020. gada 13. aprīlī Latvijas Radio 1. studijā tika atklāts dzīvo koncertu cikls "Viens pats studijā".

"Esam priecīgi, ka mūsu ārkārtējās situācijas koncertsērijai ir atsaukušies pianisti Agnese Egliņa, Edgars Cīrulis, Vestards Šimkus un citi, bet ir liels gandarījums, ka pirmo koncertu sniedz Maestro Raimonds Pauls," toreiz uzsvēra Latvijas Radio 3 "Klasika" direktore un Maestro solokoncerta iniciatore un vadītāja Gunda Vaivode. "Tā kā būtiska viņa radošās dzīves daļa ir saistīta ar Dailes teātri un pats teātris šogad svin simtgadi, šķita tikai loģiski programmu veidot no Paula teātra mūzikas lieliskajām melodijām, no kurām liela daļa kļuvušas par hitiem, dažas par tautas dziesmām, bet dažas klausītājiem ir pārsteigums."

Koncertsērijā "Viens pats studijā" izskanējušie koncerti klausāmi šeit, mūsu mājaslapā, bet skatāmi - "Klasikas" digitālajā koncertzālē - Latvijas Radio YouTube kanālā ar mirkļbirku #ViensPatsStudijā.