Saksofonists un komponists Kārlis Auziņš un pianists Rihards Plešanovs Latvijas Radio I studijā ar skaņdarbiem no topošā albuma "Klusā Daba", kā arī Kārļa Auziņa improvizācijām. Kārļa mūzikai raksturīgs gan meditatīvs intraverts skanējums, gan ekspresija, īpaša mūzikas leksika, kas balstīta paplašinātās spēles tehnikās, gan uz klavierēm, gan saksofona. Koncertprogramma veidota kopā ar pianistu Rihardu Plešanovu, kurš vienlīdz organiski jūtas gan klasiskā repertuārā, gan laikmetīgajā un improvizētajā mūzikas valodā.

 Pēc Kārļa domām „šie darbi ir turpinājums manam praktiskajam un kompozicionālajam pētījumam saksofona skaņas iespējās, tagad pievienoju arī klavieres, lai radītu jaunu, atšķirīgu skaņu pasauli un  klausītāju aizvestu netradicionālā ceļojumā.” Savukārt, Rihards atzīst, ka „ar Kārli Auziņu izveidojās  kaut kas pilnīgi jauns, jo viņš iedvesmu smeļas no afrikāņu un indiešu ritmiem, mēs kopā apgūstam jaunas tehnikas un eksperimentējam.”

Koncertu vadīja Dāvis Eņģelis.

Kārlis Auziņš ir latviešu laikmetīgā džeza un improvizētās mūzikas saksofonists un komponists, nominēts "Lielajai mūzikas balvai 2022" par izcilu sniegumu gada garumā. Absolvējis Amsterdamas konservatoriju un Kopenhāgenas Ritmiskās mūzikas konservatoriju, šobrīd viņš ir aktīvs Latvijas, Eiropas un Skandināvijas džeza un mūsdienu mūzikas skatuves dalībnieks. Kārlis galvenokārt pazīstams no tādiem projektiem kā "Auziņš. Čudars. Arutyunyan", "Kārļa Auziņa kvartets", Mount Meander, Keno Harriehausen Quartet, Own Your Bones. Debijas albums "Kārlis Auziņš. Solo" nominēts kā gada labākais džeza albums Latvijas Mūzikas ierakstu gada balvai "Zelta mikrofons", savukārt galveno balvu šajā nominācijā ieguvis trio "Auziņš. Čudars. Arutyunyan" albums Baltic.

Rihards Plešanovs ir "Lielās mūzikas balvas 2022" nominants kategorijā "Par izcilu darbu ansamblī". Rihards ir klavieru kvarteta Quadra un ansambļa Arcandela līdzdibinātājs, sadarbojies ar Latvijas Radio kori un Kremerata Baltica, LNSO un Liepājas Simfonisko orķestri. Saspēlējies ar kontrabasistu Oskaru Bokanovu,  Sinfonietta Rīga solistiem mākslas galerijā “Zuzeum”, ar saksofonistu Kārli Auziņu muzicējis festivālā “Arēna”. Rihards Regulāri veic ierakstus teātra izrādēm un kinofilmām, pirmatskaņojis daudzu latviešu komponistu jaundarbus.