Dienu pirms 80. dzimšanas dienas, kas gaidāma 8. maijā, ievērojamais trompetists, ilggadējais Latvijas Radio bigbenda mūziķis un nošu bibliotekārs, tagadējais "Mirāžas džeza orķestra" dalībnieks Zigurds Linde mums visiem dāvā lielisku koncertu, kas notika Latvijas Radio 1. studijā un tiešraidē skanēja programmā "Klasika".

Gaviļnieka aicināti, savus priekšnesumus sniedza solisti – dziedātāji Inga Bērziņa, Olga Pīrāgs, Andris Ērglis, Laimis Rācenājs, Andris Daņiļenko, Normunds Rutulis un Valters Gleške, kā arī instrumentālisti Raivo Stašāns, Zintis Žvarts, dziedāja vīru vokālais ansamblis "Daile", muzicēja Laura Amantova vadītais "Mirāžas džeza orķestris". Protams, skanēja arī paša jubilāra trompete!

"Ja rekordists muzikālās ilgmūžības ziņā mums ir Maestro Raimonds Pauls, tad trompetists Zigurds Linde varētu būt viņa cienīgs konkurents. Linde trompeti spēlē kopš 10 gadu vecuma, muzicējis neskaitāmos ansambļos un orķestros, kuru vidū arī leģendārais Rīgas estrādes orķestris, un tā kā pavisam drīz viņš svinēs savu 80. jubileju, tad matemātika vienkārša – 70 gadu mūziķa darba stāžs," - tā Daiga Mazvērsīte.

Koncerta sarīkošanu un tiešraidi atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds.