Komponiste Lolita Ritmane saņēmusi "Grammy" balvu kategorijā "Labākā klasiskās mūzikas izlase" par Latvijas Radio 1. studijā ierakstīto albumu "Women Warriors – The Voices Of Change" kā viena no albuma producentiem.

Lasvegasā svētdien (pirmdien pēc Latvijas laika) notiekošajā "Grammy" balvu pasniegšanas ceremonijā apbalvots ASV dzīvojošās latviešu komponistes Lolitas Ritmanes projekts "Women Warriors: The Voices of Change", kura ideja ir godināt un atbalstīt sievietes visā pasaulē, kuras ar drosmi, spēku un varonību cīnījušās par taisnīgumu un mainījušas vēstures virzību. Astoņas Holivudas komponistes un dziesmu autores – Nathalie Bonin, Miriam Cutler, Anne-Kathrin Dern, Isolde Fair, Starr Parodi, Penka D Kouneva, Sharon Farber un Lolita Ritmane – divpadsmit koncertprogrammas daļās atspoguļo 800 gadu ilgu cīņu par cilvēktiesībām, sievietes tiesībām un vienlīdzību.

Sākotnēji muzikālais projekts "Women Warriors: The Voices of Change" tika īstenots kā multimediāls koncertuzvedums sinhronizācijā ar dokumentālo filmu, kas tapa paralēli koncertprogrammai.

2020. gada februārī projekta mākslinieciskā vadītāja Eimija Andersone kopā ar Lolitu Ritmani un viņas vīru skaņu inženieri un producentu Marku Matsonu viesojās Rīgā, lai Latvijas Radio 1. studijā kopā ar īpaši pulcinātu Latvijas mūziķu orķestri ierakstītu koncertprogrammas skaņu celiņu. Ierakstā piedalījies arī Rīgas Doma meiteņu koris "Tiara" Airas Birziņas vadībā. Albuma skaņu režisors - Varis Kurmiņš.

Uzveduma mūzikas albums nāca klajā 2021. gada sākumā.

 
Projekts un filma "Women Warriors: The Voices of Change" jau vairākkārt pamanīts starptautiskajā arēnā – ticis iekļauts un nominēts balvām filmu festivālos "Montreal Independent Film Festival", "The Impact DOCS Awards" un "The IndieFEST Film Awards". Projekts saņēma ASV balvu "Shorty Social Goods Awards" – zelta diplomu kategorijā "Live Events". Filma saņēmusi festivāla "Chicago Indie Film Awards" uzvarētāja titulu kategorijā "Labākais komponists", kā arī atzīta par "Labāko pilnmetrāžas dokumentālo filmu" festivālā "LA Independent Women Film Award".