Pēc raķešu uzlidojumiem kā nežēlīgi asu žileti nogriezta mājas daļa un siena, pie kuras joprojām ir virtuves skapītis. Aina, kas pārtapusi vienā no ukraiņu dizainera Oleksandra Grehova zīmējumiem pēc Krievijas uzsāktā kara. Grafiskā dizainere Saša Anisimova uz sabombardētas pilsētas fona vai  humānās palīdzības piekrāmētā metro vagonā iezīmē ar baltu, vieglu līniju cilvēku stāvus, kuri it kā turpina savas ikdienas gaita, sēž it kā kafejnīcā vai turpina dzīvi savos dzīvokļos, kuru ārsienas vairs nav.

Šoks, protests, neticība, nepadošanās – tik daudz dažādas izjūtas un domas ietvertas dažādos vēstījumos par karu, kuru piedzīvojam. Par dažādiem vēstījumiem attēlos, akcijās, vides objektos - saruna ar mākslinieku Krišu Salmani un grafikas dizaineru, fotogrāfu Sandiju Ruļuku.

Kriša Salmaņa darbs ar Putina pārveidoto seju vispirms mūs uzlūkoja no žurnāla "Ir" vāka, bet pēc tam 6,5 x 10 metru izmēra plakātā ir novietots iepretim Krievijas vēstniecības Latvijā ieejai. Plakāts ar Putinu ir Berlīnes ielās un arī protestos pasaulē redzēts cilvēku rokās. Sandijs, strādājot ar Latvijas Mākslas Akadēmijas grafikas dizaina studentiem, uzdeva veidot plakātus par kara tematiku.