Svetlana Amberga. "Versija: tēvi"

Izdevniecībā “Latvijas Mediji” izdotās grāmatas “Versija: Tēvi” lakoniskais nosaukums slēpj īstu kibertrilleri. Grāmatas autore Svetlana Amberga ir strādājusi Informācijas tehnoloģiju drošības incidentu novēršanas institūcijā CERT.LV, apguvusi rakstīšanas meistarību Literārajā akadēmijā, bet patlaban maģistrantūrā studē kiberdrošības juridiskos aspektus. Svetlanai Ambergai savā debijas romānā izdevies savērpt aizraujošu intrigu, neuzbāzīgi papildinot to ar augstākās sabiedrības glamūru un liktenīgām jūtām“

Rita Erdmane, Sabrina Bamstede. "Viņš. Veiksmīga vīrieša apģērbs"

Grāmata, kas noderēs gan vīriešiem, gan sievietēm un, kurā kodolīgi un vienkārši tiek aplūkota interesanta un mūžīga tēma: vīriešu apģērbs.

Itāļu vīriešu apģērbu dizainera Lukas Rubinači atziņa, ka “vīrietis ir ļoti vienkārša būtne un valkā tikai to, kas viņam patīk. Šīs ļoti vienkāršās un pragmatiskās pieejas dēļ vīrietis riskē savā stilā kļūt garlaicīgs”, ir piemērota šī izdevuma raksturojumam.

Sabrina Bamstede  – vīriešu modes un drēbniecības eksperte ar vairāk nekā 10 gadu ilgu pieredzi Londonas drēbniecības uzņēmumos un privātu klientu garderobes veidošanā un Rita Erdmane – vīriešu lietišķā stila un made to measure drēbniecības speciāliste, stiliste žurnālā “Una”, kā arī publikāciju autore žurnālā “Klubs” radījušas grāmatu, kas nepieciešama katram vīrietim, ja vien viņš vēlas izveidot unikālu un nevainojamu vizuālo tēlu.

"Zum, zum, dzejniek! Aivars Neibarts"

Šī gada nogalē 80. jubileja apritētu Aivaram Neibartam – izcilam dzejniekam un ļoti oriģinālai personībai, kuras nu jau 18 gadus nav mūsu vidū. Aptuveni pusotru gadu viņa piemiņu lieliski aktualizē Jaunā Rīgas teātra izrāde "Dieviņš pillā". Grāmatu "Zum, zum, dzejniek! Aivars Neibarts" sastādījusi dzejnieka dzīvesbiedre Sarmīte Neibarte un tajā iekļautas atmiņas par dzejnieku, vēstules, kā arī apcerējumi un poētiski veltījumi viņam.